مقالات

خرید یونیت هیترهای بخار آب داغ، و آبگرم دیواری، زمینی و سقفی

خرید یونیت هیتر

لیست قیمت خرید یونیت هیتر با توجه به سایز و ظرفیت دستگاه ، نوع زمینی ، دیواری یا سقفی بودن ، قابلیت یا عدم قابلیت تنظیم دما و

دریچه های خروجی هوا به صورت اتوماتیک ، جنس بدنه و کویل های آن ، نوع و برند فن سانتریفیوژ یا محوری نصب شده در آن و سایر عوامل بسیار متغیر و متفاوت با یکدیگر است و بنابرین نمی توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. عوامل مختلفی بر قیمت خرید انواع یونیت هیتر تاثیر مستقیم دارد که در این متن به مهمترین آنها اشاره می کنیم.

1-نوع دستگاه

یونیت هیترها از لحاظ مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. اولین دسته بندی مربوط به نوع سیال جاری در آن است. به طور کلی از این لحاظ دو نوع یونیت هیتر بخار داغ و آبگرم وجود دارد که به خاطر متفاوت بودن جنس قطعات به کار رفته در آنها، قیمت یونیت هیتر بخار با نوع آبگرم متفاوت خواهد بود. از طرفی یونیت هیترها معمولا از نظر جنس بدنه به دو دسته آلومینیومی و فولادی (فولاد گالوانیزه) تقسیم بندی می شوند و طبیعی است که قیمت انواع یونیت هیتر ها از این لحاظ نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. نوع دیگری از تقسیم بندی بر اساس محل نصب آن (زمینی ، دیواری و سقفی) است که بر شکل ظاهری آن تاثیر مستقیم دارد.

2-ظرفیت یونیت هیتر

طبیعی است که هر چه ظرفیت دستگاه بیشتر باشد، از قطعات بزرگتر و مواد اولیه بیشتری استفاده می شود که قیمت یونیت هیتر نیز افزایش خواهد یافت. حتما توجه داشته باشید که در هنگام خرید یونیت هیتر ، ابتدا ظرفیت واقعی دستگاه توسط مهندسان متخصص محاسبه و مشخص شود و سپس دستگاه با ظرفیت مناسب خریداری شود. زیرا برخی از افراد سودجو برای کاهش قیمت یونیت هیتر و فروش محصول خود، ظرفیت دستگاه را کمتر از حد واقعی مورد نیاز در نظر می گیرند و خریدار گمان می کند که دستگاه با قیمت پایین تری را تهیه کرده است، در حالی که پس از نصب با مشکلات متعدد عدم تامین نیازهای دمایی و آسایشی مواجه خواهد شد.

3-نوع موتور فن

یکی از مهمترین قطعات یونیت هیتر ، مجموعه موتور و فن است. موتور فن ها در چند نوع مختلف از جمله اینورتر (دور متغیر) ، چند سرعته و تک سرعته موجود هستند که در صورت استفاده از موتور فن اینورتر ، مصرف برق کاهش و آسایش حرارتی و قیمت یونیت هیتر افزایش خواهد یافت. در ضمن اینکه در هنگام خرید حتما توجه کنید که موتور فن از چه برندی تهیه شده است. برای مثال در یونیت هیترهای ساخت شرکت ما از موتور فن های (موتور الکتریکی) شرکت های معتبر زیمنس یا موتوژن و از فن های شرکت های معتبر زیلابگ یا دمنده استفاده می شود.

4-قابلیت کنترل هوشمند دما و جهت حرکت هوا

معمولا یونیت هیترها بدون قابلیت کنترل هوشمند دما و بدون قابلیت کنترل دریچه هوای خروجی از آن طراحی و تولید می کنند. معمولا این دستگاه ها مجهز به موتور فن های تک سرعته هستند و دبی آبگرم ورودی و خروجی از آنها ثابت بوده و دریچه (دمپر) هوای خروجی از آن نیز به صورت دستی تنظیم می گردد و علت آن این است که ساختار دستگاه ساده شده و قیمت آن کاهش یابد. ولی در موارد خاص و با توجه به نیاز می توان آن را مجهز به موتورهای چند سرعته نمود و با نصب حسگرهایی، دبی آبگرم ورودی به آنها را نیز تغییر داد و از دمپرهای برقی در آن استفاده کرد که بدیهی است قیمت تمام شده دستگاه افزایش خواهد یافت.

قیمت خرید یونیت هیتر آذر نسیم - قیمت یونیت هیتر آذر نسیم  

یونیت هیتر صنعتی (بخار آب) آذرنسیم با ظرفیت حرارتی 62/000 CFM الی 450/000/000 CFM و با میزان ظرفیت هوادهی 1300 CFM الی 4000 CFM

قابلیت کارکرد با آب گرم و بخار

طراحی و تولید می گردد.

لطفا جهت خرید و کسب آخرین قیمت یونیت هیتر های آذرنسیم با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 

خواندن 68 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 07 ارديبهشت 1398 ساعت 06:26
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تماس با ما

آدرس: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری اداری بوستان، واحد 778
تلفن:   44624467  -  44499440-021
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد پستی: 96934 - 14768
بالا
_____ _______ AzarNasim HVAC Systems +98-21-44499440 info@azarnasim.com