اگزاست فن

اگزاست فن چیست؟

اگزاست فن Exhaust Fan، فنی است که برخلاف فن های دمنده، هوا را می کشد و از محیط خارج می کند.اگزاست فن های صنعتی قدرت مکش

بالایی در حدود 40000 CFM دارند که لازمه آن این است که فن های پرقدرتی داشته باشند.
اگزاست فن های تولیدی شرکت آذرنسیم در مراکز درمانی نظیر بیمارستانها و کلینیک ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به ملاحظات زیست محیطی،لازم است هوای تخلیه شده توسط اگزاست فن،از بسترهای گوناگونی از فیلتر ها عبور و سپس به محیط بازگردانده شوند.


اگزاست فن های اتاق تمیز


از آنجا که خروج، ورود و گردش هوا در اتاق تمیز باید کنترل شده باشد، اگزاست فن ها در این اتاق ها اهمیت دو چندانی دارند. معمولا در طراحی های اتاق تمیز، هوا پس از مراحل مختلف فیلتراسیون از هواسازها تامین می شود و از یک سو مانند سقف وارد اتاق تمیز می شود و از سوی دیگر توسط اگزاست فن ها از اتاق خارج می شود. حال این هوا گاه به طور کامل به محیط بیرون داده می شود و یا با توجه به طراحی و کاهش مصرف انرژی هوای خارجی از اتاق تمیز و یا انرژی آن به سوی هواساز باز می گردد.معمولا در اینگونه موارد از اگزاست فن هایی استفاده می شود که خود دارای فیلتراسیون مانند فیلتر هپا هستند.
تمامی دستگاه ها پس از تولید ، دستگاه تحت تست های هوادهی ، فشار، سرعت خروجی ، دسیبل صدا ، ضخامت رنگ ، پولی و شفت آلایمنت ،آنالیز ارتعاشات و بالانس با دستگاه پرتابل قرار داده و در پایان نسبت به ارائه مدارک و اسناد معتبر فنی برای هر یک از دستگاه تولیدی موضوع سفارش خریدار صادر می گردد.

آخرین ویرایش در شنبه, 04 اسفند 1397 ساعت 12:57
محتوای بیشتر در این بخش: « بویلر فن کویل سقفی »
مدیر

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

شرکت تهویه مطبوع آذر نسیم کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات آغاز نمود و کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون با استقبال بی سابقه ای نیز روبرو شده است.

تماس با ما

آدرس: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری اداری بوستان، واحد 778
تلفن:   44624467  -  44499440-021
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد پستی: 96934 - 14768
بالا
_____ _______ AzarNasim HVAC Systems +98-21-44499440 info@azarnasim.com